Follow Us

Doprava & Platba

Spôsob dopravy

Vašu objednávku odoslanú v pracovný deň do 12:00 hod. štandardne expedujeme do 24 hodín po celom Slovensku. V prípade, že sa vo Vašej objednávke nachádza tovar, pri ktorom môže byť doba dodania dlhšia, budete o tom informovaný. Pokúsime sa Vám vyhovieť aj v prípade, že požadujete presnejší čas, či konkrétny deň dodávky tovaru, uveďte to prosím do poznámky Vašej objednávky.

Dopravná služba NABAL s.r.o

Tovar Vám bude doručený na Dodaciu adresu uvedenú pri objednávke autami spoločnosti NABAL spol. s r.o., prípadne inou prepravnou spoločnosťou.

Osobný odber tovaru

Tovar si môžete prevziať aj osobne na našej centrále v Dolnom Kubíne na adrese NABAL s.r.o, SNP 1201/18, 026 01, v prípade väčších zásielok aj na adrese  skladu Oravský Podzámok (areál bývalých dielní VOLVO), 027 41

 

Spôsob platby

Platbu za tovar je možné realizovať jedným z nasledujúcich spôsobov.

Bankový prevod

Platba za tovar prebieha bankovým prevodom na základe vystavenej zálohovej predfaktúry, ktorú Vám zašleme vo formáte PDF na emailovú adresu. Po pripísaní prostriedkov na náš účet sa uskutoční expedovanie zásielky.

V hotovosti

Platbu v hotovosti je možné využiť len pri osobnom prevzatí tovaru na centrále v Dolnom Kubíne.

Na faktúru

Platba za tovar prebieha bankovým prevodom na základe vystavenej faktúry počas obdobia jej splatnosti. Splatnosť faktúry sa určuje pre každého zákazníka individuálne (nie dlhšie ako 21 dní)

Dobierka

Platba za tovar prebieha pri jeho preberaní na dodacej adrese. Kuriér vydá zásielku oprávnenému prijímateľovi len vtedy, ak vopred uhradí dobierkovú sumu stanovenú odosielateľom pri podaní.